Master Data Specialist

Date: 30-Jul-2019

Location: Lodz, LD, PL

Company: Tate & Lyle

Tate & Lyle jest notowanym na giełdzie londyńskiej globalnym dostawca składników i rozwiązań dla branży żywności i napojów, jak również dla innych gałęzi przemysłu. Globalny zasięg firmy zapewnia ponad 30 zakładów produkcyjnych działających na całym świecie. Tate & Lyle jako ekspert przedstawia smaczne i zdrowe rozwiązania w produkcji dodatków do żywności dla swoich klientów. GSS czyli Global Shared Services  jako Centrum Usług Wspólnych powstało w 2011 roku jako efektywne i skuteczne wsparcie dla działań biznesowych Tate & Lyle poprzez globalne usługi finansowe związane z obsługa transakcji i procesów finansowych, a także poprzez usługi ISIT; Procurement; HR, a także prężnie działający Customer Service dla krajów europejskich.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Master Data Specialist (w dziale finansowym P2P) do naszego Centrum Usług Wspólnych w Łodzi.

Na tym stanowisku osoba będzie odpowiedzialna za procesy dotyczące danych podstawowych sprzedawców, klientów, materiałów i finansowych.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, analizę oraz modyfikacje danych wprowadzonych do systemu SAP,
  • wprowadzanie i testowanie nowych usprawnień obsługiwanych procesów,
  • sprawdzanie poprawności wprowadzanych danych,
  • kontakt oraz współpraca z pracownikami innych działów.

Od Kandtyatów oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Swobodna praca z narzędziami MS Office (w szczególności MS Excel w tym nastepujace funkcje: wyszukaj pionowo, tabele przestawne, formuły),
  • Doświadczenie w procesie Master Data będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę MyBenefit,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Kartę znizkowa do lodzkich restauracji,
  • Bogaty pakiet szkoleń,
  • Dofinansowanie do języków,
  • Owocowe poniedziałki, środy i piątki,
  • Pyszną kawę,
  • Imprezy integracyjne,
  • Aktywności w różnych zespołach np. charytatywnym,
  • Opiekę trenera personalnego,
  • Konsultacje z dietetykiem.