Customer Service Specialist with Italian

Date: 07-Dec-2018

Location: Lodz, LD, PL

Company: Tate & Lyle

Tate & Lyle jest notowanym na giełdzie londyńskiej globalnym dostawca składników i rozwiązań dla branży żywności i napojów, jak również dla innych gałęzi przemysłu. Globalny zasięg firmy zapewnia ponad 30 zakładów produkcyjnych działających na całym świecie. Tate & Lyle jako ekspert przedstawia smaczne i zdrowe rozwiązania w produkcji dodatków do żywności dla swoich klientów. GSS czyli Global Shared Services  jako Centrum Usług Wspólnych powstało w 2011 roku jako efektywne i skuteczne wsparcie dla działań biznesowych Tate & Lyle poprzez globalne usługi finansowe związane z obsługa transakcji i procesów finansowych, a także poprzez usługi ISIT; Procurement; HR, a także prężnie działający Customer Service dla krajów europejskich.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista Działu Obsługi Klienta z językiem włoskim (Customer Service Specialist with Italian) do naszego Centrum Usług Wspólnych w Łodzi.

Nasz Zespół

Dział Obsługi Klienta zajmuje się zarządzaniem zamówieniami klientow.

Zakres obowiązków:

  1. Kompleksowa obsługa klientów firmy
  2. Rejestracja zamówień w programie SAP
  3. Koordynacja zamówień pod kątem logistycznym
  4. Bieżący kontakt z klientami, prowadzenie korespondencji telefonicznej oraz mailowej
  5. Rejestracja reklamacji
  6. Współpraca z innymi działami firmy tj. z działem finansowym, działem planowania produkcji, działem logistycznym i działem jakości
  7. Dbałość o nieustanne zwiększanie satysfakcji klientów poprzez fachową pomoc
  8. Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami

Wymagania do kandydatów:

  • Biegła znajomość języka angielskiego, włoskiego (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • Dobra znajomość systemu SAP
  • Mile widziana znajomość łańcucha dostaw
  • Wysokie zdolności interpersonalne, ułatwiające nawiązywanie kontaktów i podtrzymywanie relacji z klientami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę “Multisport”
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Bilety do kina
  • Dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”
  • Kartę zniżkowa do restauracji
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Dofinansowanie do języków
  • Owocowe poniedziałki, środy i piątki
  • Pyszną kawę
  • Imprezy integracyjne
  • Aktywności w różnych zespołach np. charytatywnym
  • Opiekę trenera personalnego
  • Konsultacje z dietetykiem